Raspored i rezultati

Srijeda, 15.6.2022.

SENIORI

18:10 Mesnica Brkić – Geomarin Pekara Jutro 2:5
18:50 MNK Sparta Senj – CB Mare 0:3
19:30 CB LA Vučna služba Lončar – Tražimo sponzora 3:0 bez borbe
20:10 Brdo Ljubavi – Bunjevac Gavran 2:2
20:50 Street Caffe MNK Prigorac Croatina – CB LA Vučna služba Lončar 2:0
21:30 CB Mare – Alufakin Elektro-energetika 1:5
22:10 Tražimo Sponzora – Street Caffe MNK Prigorac Croatina 0:3 bez borbe

Četvrtak 16.6.2022.

SENIORI

18:10 SIS – Partner Broker 0:2
18:50 Brdo Ljubavi – Autoškola Braco 1:3
19:30 CB Time out i Jole d.o.o. – CB Extreme 2:0
20:10 Partner Broker – Kod Martina 1:0
20:50 Alufakin Elektro-energetika – MNK Sparta Senj 7:4
21:30 Autoškola Braco – NK Bunjevac Gavran 2:0
22:10 Marito’s – CB Time out i Jole d.o.o. 0:0

Petak 17.6.2022.

SENIORI

18:10 CB Julijus Prva Draga – VIA Butković Transport 2:5
18:50 Kod Martina – SIS 2:2
19:30 Bihać 1990 – Mesnica Brkić 1:1
20:10 VIA Butković Transport – Lika Boys 3:0
20:50 CB Extreme – Marito’s 4:2
21:30 Geomarin Pekara Jutro – Bihać 1990 7:2
22:10 Lika Boys – CB Julijus Prva Draga 2:3

Subota 18.6.2022.

VETERANI

17:30 Veterani Opatija – VIA 1:0
18:10 Poliklinika Ribnjak 1 – Brzi i žestoki 6:0
18:50 Bistro Pizzerija Đir Pako i prijatelji – Veterani Opatija 4:4
19:30 Veterani 79 – Poliklinika Ribnjak I 0:2

ČETVRTFINALE – SENIORI

20:10 Street Caffe MNK Prigorac Croatina – Partner Broker 0:3
20: 50 CB LA Vučna služba Lončar – Autoškola Braco 4:3 (pen.)
21:30 Geomarin Pekara Jutro – Alufakin elektro-energetika 2:4
22:10 CB Time out Jole d.o.o. – VIA Butković Transport 1:2

Nedjelja 19.6.2022.

VETERANI

19:30 CB Street – Poliklinika Ribnjak II 3:2
20:10 Veterani 79 – Brzi i žestoki 8:0
20:50 Poliklinika Ribnjak II – Cimpa Rampa CB Julijus 2:5
21:30 VIA – Bistro Pizzeria Đir Pako i prijatelji 0:0
22:10 Cimpa Rampa CB Julijus – CB Street 2:0

Ponedjeljak, 20.6.2022.

Polufinala – Veterani

18:20 VIA Senj – Cimpa Rampa CB Julijus 1:4

19:20 Poliklinika Ribnjak I – Bistro Pizzerija Đir Pako i Prijatelji 1:0

20:20 Revijalna utakmica: NK Nehaj Senj – NK Novi Vinodolski (2011. i 2012. godište) 0:1

Polufinala – seniori

21:00 Partner Broker – Alufakin elektro-energetika 7:1

22:00 CB LA Vučna služba Lončar – VIA Butković Transport 2:5

Utorak, 21.6.2022.

18:20 Seniori za 3. mjesto: Alufakin elektro-energetika – CB LA Vučna služba Lončar 6:1

19:20 Veterani za 3. mjesto: Bistro Pizzerija Đir Pako i prijatelji – VIA Senj 1:4

20:20 Revijalna utakmica: Selekcija Grad Senj – Sesvećani

21:00 Veterani finale: Cimpa Rampa CB Julijus – Poliklinika Ribnjak I (prijenos uživo na SPTV) 1:0

22:00 Seniori finale: Partner Broker – VIA Butković Transporti (prijenos uživo na SPTV) 0:2

23:00 Svečana dodjela nagrada