Rezultati

Seniori

Skupina A

Poliklinika Ribnjak – GEOMARIN CB ARCADIA 3:0

DINOCOP – Poliklinika Ribnjak 2:3

GEOMARIN CB ARCADIA – DINOCOP 0:3

Skupina B

MNK Lopar – CB PEKARNA FM 0:4

Konoba Fran Krsto Frankopan – MNK Lopar 7:3

CB PEKARNA FM – Konoba Fran Krsto Frankopan 3:1

Skupina C

CB Stari Grad – OLD FRIENDS PUB 4:1

PIMONT – CB Stari Grad 2:1

OLD FRIENDS PUB – PIMONT 1:4

Skupina D

MNK OTOČAC-ADRIATIC OSIGURANJE – NK RAB 4:1

VIA STARI GRAD – MNK OTOČAC-ADRIATIC OSIGURANJE 2:0

NK RAB – VIA STARI GRAD 1:3

Skupina E

CB Allure – CB Dugi duc NBD 0:2

Franko i prijatelji – CB Allure 0:0

CB Dugi duc NBD 0:0

Četvrtfinale (22.6.)

16:40 VIA STARI GRAD – CB Dugi duc NBD 3:0

17:25 CB Stari Grad – PIMONT 2:4

18:10 DINOCOP – Konoba Fran Krsto Frankopan 1:2

18:55 CB PEKARNA FM – Poliklinika Ribnjak 0:3

Polufinale

VIA Stari Grad – PIMONT 4:1

Konoba Fran Krsto Frankopan – Poliklinika Ribnjak 1:7

Finale

VIA Stari Grad – Poliklinika Ribnjak 4:2

Za 3. mjesto

PIMONT – Konoba Fran Krsto Frankopan 1:2

Veterani

Skupina A

RIDENT – Veterani 79′ 6:1

Velebit Nes CB Azzuro – Ostajemo di jesmo! 6:0

Ostajemo di jesmo – RIDENT 1:8

Veterani 79′ – Velebit Nes CB Azzuro 1:4

Velebit Nes CB Azzuro – RIDENT 0:4

Ostajemo di jesmo – Veterani 79′ 0:3

Skupina B

Cimpa Rampa – Arba 3:2

Senjani iz svita – Novi list 1:1

Arba – Novi list 1:5

Cimpa Rampa – Senjani iz svita 1:1

Novi list – Cimpa Rampa 1:3

Senjani iz svita – Arba 2:2

Polufinale

Cimpa Rampa – Velebit Nes CB Azzuro 4:3

RIDENT – Novi list 4:3

Finale

Cimpa Rampa – RIDENT 1:2

Za 3. mjesto

Novi list – Velebit Nes CB Azzuro 0:2

U15

Skupina A

MNK Lopar – Aco Boysi 0:1

NK Sutla – MNK Malinska 1:2

Aco Boysi – MNK Sutla 0:4

NK Hreljin – MNK Lopar 1:0

NK Sutla – NK Hreljin 7:0

MNK Malinska – Aco Boysi 1:4

NK Hreljin – MNK Malinska 0:4

MNK Lopar – NK Sutla 0:8

MNK Malinska – MNK Lopar 2:0

Aco Boysi – NK Hreljin 0:1

Skupina B

NK Vinodol – Cvjećarna Maja 1:0

HNK Goranin – MNK Karamba 0:3

Cvjećarna Maja – HNK Goranin

FSP Elektro-energetika – NK Vinodol 3:0

HNK Goranin – FSP Elektro-energetika

MNK Karamba – Cvjećarna Maja 1:4

FSP Elektro-energetika – MNK Karamba 10:1

NK Vinodol – HNK Goranin

MNK Karamba – NK Vinodol 1:2

Cvjećarna Maja – FSP Elektro-energetika 0:4

Polufinale

MNK Malinska – NK Vinodol 3:1

FSP Elektro-energetika – NK Sutla 0:2

Finale

NK Sutla – MNK Malinska 2:0

Za 3. mjesto

NK Vinodol – FSP Elektro-energetika 0:4